Стіни (альтернативна версія)
2025 · сингл
Колись я зберу свій власний емо-гурт, ми будемо їздити по всіх містах України, завойовувати серця людей та робити дійсно справжню та душевну музику. А потім ми розпадемось. Але це не буде погано, адже якщо емо-гурт розпадається - можливо у них в житті все стало добре. Так до чого це я... А, точно. Буду вдячний за підписку, друже!
Щоб увійти й користуватися всіма функціями, відкрий muzazaa у звичайному браузері.
Відкрий у Safari Відкрий у Chrome Відкрий у браузері