смуток
2024 · сингл
Гурт «DEPO» - це новий тернопільський рок-гурт. З 2021 року колектив почав стрімко розвиватись у різних напрямках: підлітки шукали себе в музиці та пробували самі записувати та видавати пісні. Віднайшовши себе та свій звук, гурт вирішив серйозно підійти до написання та запису пісень.
Щоб увійти й користуватися всіма функціями, відкрий muzazaa у звичайному браузері.
Відкрий у Safari Відкрий у Chrome Відкрий у браузері