смуток
2024 · single
Гурт «DEPO» - це новий тернопільський рок-гурт. З 2021 року колектив почав стрімко розвиватись у різних напрямках: підлітки шукали себе в музиці та пробували самі записувати та видавати пісні. Віднайшовши себе та свій звук, гурт вирішив серйозно підійти до написання та запису пісень.
To sign in and use every feature, open muzazaa in your regular browser.
Open in Safari Open in Chrome Open in your browser