Така Холєра
2026 · single
Будемо знайомитись?) Я - Лютий. (Але не злий, якщо це не ранок) Друзі кличуть мене Назік. Офіційні установи і мама, коли їй щось не подобається - Назарій. Коли я почав співати? За спогадами тих, хто був на моїх хрестинах - одразу ж) Яка моя музика? Наразі це лірика, джаз, щось душевне і мелодичне. Найголовніше - кожен текст та емоція в ньому - пережиті особисто, десь пропрацьовані, а десь лиш залишені як нотатка для наступних сеансів психотерапії. Музика лікує, тож... Давайте лікуватись разом?)
To sign in and use every feature, open muzazaa in your regular browser.
Open in Safari Open in Chrome Open in your browser