Така Холєра
2026 · сингл
Будемо знайомитись?) Я - Лютий. (Але не злий, якщо це не ранок) Друзі кличуть мене Назік. Офіційні установи і мама, коли їй щось не подобається - Назарій. Коли я почав співати? За спогадами тих, хто був на моїх хрестинах - одразу ж) Яка моя музика? Наразі це лірика, джаз, щось душевне і мелодичне. Найголовніше - кожен текст та емоція в ньому - пережиті особисто, десь пропрацьовані, а десь лиш залишені як нотатка для наступних сеансів психотерапії. Музика лікує, тож... Давайте лікуватись разом?)
Щоб увійти й користуватися всіма функціями, відкрий muzazaa у звичайному браузері.
Відкрий у Safari Відкрий у Chrome Відкрий у браузері