We Want Summer
2025 · EP
Алоха, я Тьома з гурту Загреб. Оце іноді пишу пісні та музичку під псевдонімом Yetee, люблю свою рожеву гітару, лоуфайно-касетну атмосферу та вайб 70х. Іноді змішую салатики з хіп хопу та інді, фанку та психоделики. Коротше, музичний гік та midi-nerd. Дяка за увагу! Все буде лоуфайно!!
Щоб увійти й користуватися всіма функціями, відкрий muzazaa у звичайному браузері.
Відкрий у Safari Відкрий у Chrome Відкрий у браузері